Loading
  Приймаємо замовлення на проведення весіль, урочистих подій, випускних вечорів поминок.
  Бенкетна зала до 160 чоловік
  Для розваг:
  більярд
  Адреса:
  смт. Щирець, вул Острівська
  Іванна Олексіївна
  тел. 0676704474

  Найбільший банкетний зал у ресторані "Наш городок" запрошує Вас на святкування весілля та інших урочистих подій !

  Адреса : м.Городок, вул.Підгай,1

  тел.: (063) 842-3139 , (098) 268-2602

  Ресторан ”Капітал” сучасний високотехнологічний заклад громадського харчування. Приймаємо замовлення на проведення банкетів, весіль, фуршетів, святкових і корпоративних вечорів до 100 чоловік. 

  Весільний банкет Традиційні весільні блюда і напої
  Традиційні весільні блюда і напої

  Певних традицій відносно того, що саме має бути на святковому весільному столі, немає, проте завжди існували деякі традиційні весільні блюда, наприклад курка. У давнину жениха і наречену перед святом таємно годували куркою, оскільки на самому бенкеті молодим є не належало. Також курку подавали гостям. З нею був пов'язаний і традиційний пиріг-курник, усередині якого знаходилися печені яйця, а верх прикрашала куряча голова з тіста. За традицією на столі також має бути свинина - символ майбутнього багатства і благополуччя молодих. Ну а вінчає весільний бенкет, звичайно ж, пиріг або торт.

  Декорування бенкетного залу

   

  Усі приготування до весілля починаються з вибору бенкетного залу. І якраз для того, щоб весілля стало незабутнім, бенкетний зал потрібно оформити зі смаком і шармом. Час, коли на стіну позаду наречених вішали величезний килим, давно минув. Сучасні наречені мріють цілуватися під вигуки «гірко» на фоні білих драпірованих тканин. І щоб від вигляду весільного столу гості отримували естетичне задоволення.

   

   

  Якщо ви звернетесь за допомогою до весільних дизайнерів, вони порадять, як краще оформити зал, в якому кольорі і стилі. Але буде непогано, якщо ви самі матимете уявлення про оформлення своєї урочистої події.

   

  Тому візьміть до уваги наші поради:

  Коли вибирати  

  Вибирати декор потрібно після того, як ви визначилися із залом. Асортимент вибору тоді найбільший. Залишивши завдаток, можете спокійно займатися наступним етапом підготовки до весілля.

   

  Хто декоруватиме

  Дизайнери, які вже давно працюють у цій галузі, запропонують вам різні варіанти декору,  розмаїття тканин і квітів. Відрізнити досвідченого дизайнера від початківця легко: перший запропонує вам вибір і фото своїх робіт, тоді як аматор працюватиме з фотографіями, скачаними з Інтернету. До речі, весілля – серйозна подія для вас, тож майте справу з людьми, які заробили добру репутацію у вашому місті. Якщо щось піде не так – вже не залишиться часу на виправлення помилки. Адже найчастіше зал декорують у сам день весілля. Ви повинні довірити цій людині найважливіший день у своєму житті, тому це не може бути будь-хто.

   

  Колір декорування залу

  Перш за все, потрібно обрати кольористику декорування залу. Здебільшого за основний колір вибирають білий, а до нього – рожевий, золотий, червоний чи бежевий, рідше – жовтий, салатовий, блакитний, фіолетовий. Вибір кольорів декору залежить, у першу чергу, від кольору інтер`єру залу. Варто продумати і вигляд наречених з дружками і дружбами. Добре було б, аби їхній одяг доповнював кольористику весілля.

   

  Що найважливіше в декорі

  Центральною частиною в декорі є арка-фон (головна стіна позаду наречених) і стіл. Вони бувають різні: прямокутні, напівкруглі, у формі серця, оздоблені  ламбрекенами з тканин, квітами, колонами. На фоні таких декорацій фотографії наречених виходять дуже святкові і гарні. Останнім часом великої популярності набула арка для вітань молодої пари. Під нею молодята зустрічають гостей, приймають подарунки, а вже потім сідають за бенкетний стіл. Важливо оздобити вхід, поруччя і колони (якщо такі є) в залі.

   

   

   

   

   

  Бенкетні зали
  Бенкетні зали
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги