Loading

  Цветы   и   украшения   на   свадебное   гильце

  Сделаю для вас красивые украшение на свадебное гильце!

  Все цветы ручной работы!

  Отошлю иногородним любым удобным для Вас способом!

  В Наличии есть такие наборы:   ( Но возможность заказа количества цветочков по Вашей   просьбе, и есть возможность выбрать цвет такой, как хотите именно Вы!)

  1) В  один набор   входят 2   больших пакета (в одном цветы (18 шт), в другом (18 пучков разноцветных ленточек)+ 1 большой цветок на верх гильца)

  2) В  один набор   входят 2   больших пакета (в одном цветы (20 шт), в другом (20   пучков разноцветных ленточек)+ 1 большой цветок на верх гильца)


   096-170-30-86 или

    096-769-36-21

  Отвечу на любые вопросы!

  Букет нареченої ( Офіційний букет )
  Офіційний букет

   

  Якщо ви обрали офіційний стиль весілля, якому відповідає вінчальну сукню для нареченої і довгі сукні для її супутниць у свиті, вам слід вибрати або букет "каскад", або букет, оформлений півсферою з темно-зеленими, блискучими листям, краще відтіняюча красу квітів. У такому букеті чудово виглядають орхідеї, троянди, гарденії, камелії, садові і інші види лілій у поєднанні з сезонними квітами.

  Можна вибрати для церемонії і великий букет "несвадебних" кольорів. У тому випадку, коли корсет вашого плаття красиво оброблений, від великого букета, затуляє цей візерунок, краще відмовитися. До атласному або парчевому довгому сукні дуже підійдуть квіти з блискучими темно-зелений листям, такі як камелії або гарденії.


  Стиль букета. Офіційний або фантазійний?

     Вибір стилю букета залежить від стилю самого торжества. Якщо Ви обрали офіційний стиль весілля, якому відповідає класичне вінчальну сукню з фатою для нареченої і довгі сукні для її подружок, Вам слід вибрати або букет «каскад», або букет, оформлений півсферою з темно-зеленими, блискучими листками, краще відтіняє красу квітів. У такому букеті чудово виглядають орхідеї, троянди, гарденії, камелії, садові та інші види лілій у поєднанні із сезонними квітами. Можна вибрати для церемонії і великий букет «несвадебних» кольорів. У тому випадку, коли корсет Вашого сукні красиво оброблений, від великого букета, що затуляють цей візерунок, краще відмовитися.
  До атласних або парчевому довгому сукні дуже підійдуть квіти з блискучими темно-зеленим листям, такі, як камелії або гарденії.

  Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти до деякої міри зумовлюють все їхнє подальше життя.

  Тому, якщо ви містик і вірите в різні прикмети, не забудьте про мову квітів, який може передавати всі відтінки почуттів і настроїв.

  Букет нареченої

  З давніх часів люди захоплювалися і схилялися перед живою природою. Завдяки безкінечного різноманітності флори вони навчилися передавати свої думки і почуття, збираючи в букети квіти і трави. І до цих пір людство, особливо жіноча його половина, не може залишатися байдужим побачивши цих ніжних і крихких творінь природи. Без квітів немислимий свято, а особливо весілля. Саме в день весілля квіти є не просто прикрасою, а невід'ємним атрибутом торжества. Багато квітів бути не може. Вони доречні на столах у вигляді букетиків і обрамлення скатертин, у церкві під час вінчання, на весільному автомобілі, в петлиці на піджаці жениха, і, звичайно, квіти доповнюють і підкреслюють красу нареченої. Букет нареченої зі звичайної скромної збірки однотипних квітів перетворився в складну конструкцію, виконати яку під силу далеко не кожному професійному флористові.  Перш ніж замовити букет нареченої в квітковому магазині або спробувати зробити його самому, врахуйте декілька чинників. У букеті нареченої все повинно гармоніювати.

  Bookmark and Share
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги