Loading

  Медовий місяць - початок нових відносин

   

   

  Традиційно після весілля молода пара відправляється у весільну подорож. У нас давно прижилося назву "медовий місяць" щодо цього періоду життя наречених. Солодке назва "медовий місяць" має глибоке коріння. Цікаво, що ця ж ідіома, характерна для багатьох мов, мабуть у більшості народів саме з медом асоціюється початок сімейного життя. І неважливо, що не буває сімейного життя, щоб в цю бочку меду, та не потрапила ложка дьогтю, треба прагнути, щоб вона ніколи не зіпсувала смак такого безцінного творіння природи як мед, і побудувати сімейне життя також важко, як побудувати соти. За маленької крупиці вам доведеться створювати свій будинок, свої відносини, збирати нектар і плоди своїх праць. Але в медовий місяць найменше хочеться думати про це. Головне - що ви разом.

  Кому доручити організацію весільного подорожі?
  Це дуже важливий пункт у передвесільної підготовки, щоб відкласти його «у довгу шухляду». Планувати весільну подорож коштує вже з того моменту, як ви подали заяву в ЗАГС, або ще раніше. Така передбачливість пов'язана, перш за все, з масою організаційних питань, які виникнуть у підготовці подорожі. Треба заздалегідь визначитися з маршрутом, купити квитки (не забувайте, що найчастіше весільні подорожі збігаються з піком туристичного сезону), забронювати готель (саме такий, про який ви мріяли), відкрити візу (якщо в цьому є необхідність). Незалежно від Вашого вибору на користь того чи іншого варіанту відпочинку, існує тільки два види організації весільної подорожі.
  Перший: Ви купуєте квитки і їсте самі, куди побажаєте на свій страх і ризик (таким незалежним і досвідченим мандрівникам нам порадити нічого).
  Другий: якщо ви не хочете займатися візами, страховками, бронюванням номерів, квитками, довіртеся фахівцям з турфірми (заздалегідь перевіривши її репутацію).
  До того ж, звертаючись до професіоналів, ви можете замовити собі індивідуальний тур. Звичайно, він буде коштувати дорожче, але ж весільну подорож буває тільки раз у житті, і варто подумати, чого хочеться саме вам двом, а не підлаштовуватися під загальну програму. Висока ціна індивідуальної програми пояснюється наступними чинниками:
  - Маршрут складається з урахуванням побажань клієнта (може взагалі не збігатися з діючим);
  - Виділяється персональний гід;
  - Обмовляється спосіб переміщення (можете узяти машину на прокат, або турфірма забезпечить машину з шофером-гідом).
  Де провести весільну подорож?

  Перш за все подумайте, що здатне доставити вам незабутні враження та несказане задоволення, потім обговоріть один з одним власні бажання, та й прийдіть до обопільного рішення. Ідеально, якщо плани молодят збігаються, але якщо немає, одному з двох доведеться поступитися своїм фантазіям на користь іншого. Як правило, це поступка буде з боку молодої людини, в цей період він відчуває себе лицарем, і йому не так принципово, де відпочивати, аби бути поруч з коханою. Але якщо для Вашого майбутнього чоловіка місце вибору подорожі, має принципове значення, то краще йому поступитися. Можливо, він мріяв про це вже давно, і саме так йому бачиться початок сімейного життя. З бажанням Ідіть йому назустріч, і він обов'язково оцінить це. Якщо обопільне рішення прийнято, обов'язково поставте про це в популярність своїх близьких. Можливо, у ваших батьків є власна думка щодо цього важливого подорожі, і вони вирішили зробити вам сюрприз. У цьому випадку, було б ідеально, щоб цей сюрприз був заздалегідь спланованим.
  Залежно від ваших уподобань можна вибрати кілька видів відпочинку, і без сумніву кожен з них доставить вам незабутні враження. Дуже важливо правильно собі уявляти, що саме ви чекаєте від медового місяця, і в якому місці ці наміри найкраще реалізувати.
  Якщо ви обидва, або, принаймні, один з вас, любитель активного відпочинку, то вам підійдуть екстрім-тури. Треба сказати, що для весільної подорожі це не найпопулярніший варіант, тому що, як правило, весь період подорожі ви будете перебувати в складі туристичної групи, під наглядом інструктора. Та й ночівлю у наметах після стомлюючого переходу навряд чи асоціюються з райським самотою. Але якщо ви обидва - любителі гострих відчуттів, то, поза сумнівом - це ідеальний спосіб відпочинку. У цьому випадку, залежно від пори року, ви можете вибрати кінне подорож по Алтаю (літо-осінь), сплав на байдарках в Карелії (літо), пішохідних похід по Криму (весна, осінь), сходження на гірські вершини на Кавказі (весна -літо), а для найвибагливіших мандрівників підійде медовий місяць в Гренландії (зима-весна), за полярним колом. Це будуть комфортабельні номери в крижаному палаці, правда коштуватиме це подорож буде дуже недешево. Будь-який з цих видів відпочинку залишить незабутні враження і зможе разом випробувати вам труднощі подорожі і трохи краще дізнатися один одного.
  Медовий місяць - початок нових відносин

  Традиційно після весілля молода пара відправляється у весільну подорож. У нас давно прижилося назву "медовий місяць" щодо цього періоду життя наречених. Солодке назву "медовий місяць" має глибоке коріння. Цікаво, що ця ж ідіома, характерна для багатьох мов, мабуть у більшості народів саме з медом асоціюється початок сімейного життя. І неважливо, що не буває сімейного життя, щоб в цю бочку меду, та не потрапила ложка дьогтю, треба прагнути, щоб вона ніколи не зіпсувала смак такого безцінного творіння природи як мед, і побудувати сімейне життя також важко, як побудувати соти. За маленької крупиці вам доведеться створювати свій будинок, свої відносини, збирати нектар і плоди своїх праць. Але в медовий місяць найменше хочеться думати про це. Головне - що ви разом.
  Бажаємо самих різних благ!
  Живіть довго тільки так:
  Не знаючи сварок, суперечок, бід,
  У любові і щастя багато років.
  А якщо, скажімо, іноді
  Неждано з'явиться біда,
  Пліч-о-пліч боріться з нею -
  Дві пари рук куди міцної!
  Ще залишилося побажати
  Дітей хороших виховати -
  Дівчати купу і хлопців -
  Ну, словом, цілий дитячий сад!
  Медовий місяць

  Медовий місяць — перша пора подружнього життя після весілля. Як правило означає подорож чи відпустку щойно одружених, під час якої вони святкують свій шлюб. У переносному значенні вживається як позначення чогось щасливго, найкращої пори в чомусь.
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги