Loading

  Інтернет-магазин Lioness пропонує вашій увазі ювелірну весільну та вечірню біжутерію найвищої якості та ексклюзивного дизайну.

  Біжутерія Lioness – розкіш яку ви можете собі дозволити!

   


  Сайт: http://lioness.com.ua


  тел.: 097-788-75-76, 050-025-61-99

  МАГАЗИНИ ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ Львів

   

  АДАМАС, ЮВЕЛІРНИЙ ЦЕНТР
  ювелірні вироби
  м. Львів, Любінська 104 , 79054
  Тел.: (032) 2441010, (032) 2449407
  Факс: (032) 2441010
  E-mail: mail@adamas.ua
  Web-site: www.adamas.ua


  Ключові теги: Львів

  Гравіювання на обручкахГравіювання на обручках
  Ось вже куплені обручки. І напевно для більшості з Вас це не просто ювелірна прикраса, а символ народження нового - Вашої сім'ї. Тому так часто нареченим хочеться надавати цим кільцям особливий сенс, сенс, який буде зрозумілий лише їм двом. І допомогти в такому разі зможе гравіювання!

   

  Без сумніву, гравіювання якогось напису робить кільця, які і без того не рядові ювелірні вироби, чимось особливим, дуже особистим. Гравіювання надає унікальну можливість відзначити день Вашого вінчання або відсвяткувати Ваше весілля, вибравши слова або символи, які будуть висічені усередині Ваших кілець на багато років. Адже вибране повідомлення, знак кохання від Вас для коханого або коханої буде завжди поруч, де б він або вона не були.

  Обручка - ІСТОРІЯ

  У доісторичні часи людина, ще не знаючи, як змайструвати собі одяг, вже знав, що йому обов'язково потрібні прикраси. Перша людина на землі відчував, що прикраса виділяє його серед інших, діючи як знак відмінності. В африканських племенах, що зберегли до цих пір первіснообщинний устрій, прикраси з кістки, металу, каміння можуть, як зірочкам на погонах, розповісти про приналежність до певного племені, про положення, займаному в цьому племені, про заслуги і достоїнства. А дівчатам, які носять сережки, браслети, намиста, може продемонструвати, чи готова вона до створення родини.
  Кільце своїм народженням зобов'язане, швидше за все, давньоєгипетської цивілізації - часу, коли декоративно-прикладне мистецтво перетворилося на справжнє мистецтво. Кільця відразу ж стали знаком привілейованого становища. Їх носили ті, кому була дана влада, - фараони. Для стародавніх греків кільце було знаком високого станового положення. Таке ж значення кільце мало і на зорі давньоримської імперії. Пізніше у римлян популярність різного роду прикрас зросла настільки, що кільця стали світським прикрасою. Імператор Август дозволив носити кільця медикам, а Септимій Север в 197 році н. е.. - Солдатам. У I столітті н. е.. по цивільним законами Римської імперії для вступу в шлюб достатньо було усної або письмової угоди двох сторін - нареченого і батьків нареченої. Домовленість закріплювалася в той момент, коли жених вручав батькам нареченої залізне кільце. З цього моменту дівчина залишала ряди кандидаток в наречені і де-юре отримувала статус дружини. Для юриста в Стародавньому Римі договір про укладення шлюбу, так званий футуратум, з врученням кільця мав першорядне значення. Саме весілля існувало тільки для того, щоб довести до відома громадськість про те, що двоє тепер будуть одним цілим. Цікавий давньоєврейську звичай: наречений вручав нареченій кільце замість монетки, як робили раніше, на знак того, що бере на себе зобов'язання дбати чоловічі про фінансове благополуччя майбутньої дружини.
  КОЛЬЦО З ПЛАТИНИ
  Вишуканість у білому кольорі Чистота, рідкісне, цінність і краса - ось лише кілька з багатьох слів, якими можна описати найпрекрасніше з людських почуттів - любов. Ті ж слова виключно точно називають якості самого шляхетного серед металів - платини.

  Чистота - основна властивість цього дорогоцінного металу. Ювелірні вироби з платини на 95% складаються з чистого металу, на відміну від білого золота, що представляє собою сплав багатьох металів. Яка не містить домішок платина не викликає алергічних реакцій.


  Інша важлива характеристика платини - це її рідкісне. У світі існує всього декілька родовищ цього унікального металу. Кількість видобувається щорічно платини майже в 13 разів менше, ніж золота. Тому мати прикраса з платини - доступне не кожному. Це показник високого статусу власника і його вишуканого смаку.
  ДОГЛЯД за обручками

  1. Якщо кільце на вашій руці стикнулися з джерелом вологи, то щоб уникнути появи темних плям, слід протерти його вологою фланеллю, як тільки зніміть його з руки. ...
  БРИЛЛИАНТ
  Кільця з діамантами

  Багато нареченої вважають за краще отримати в подарунок обручку з діамантом. Діамант символізує неповторність і постійність любові між чоловіком і жінкою. Так що там говорити, саме вони - «кращі друзі дівчини", як стверджувала Мерилін Монро.
  Якщо наречений і наречена зупинили свій вибір на кільці з діамантом, то перш ніж купити його, їм необхідно врахувати п'ять характеристик, що стосуються якості діаманта.  1. Форма і якість ограновування. Саме завдяки їй алмаз набуває властивостей діаманта, найціннішого, самого твердого і найдорожчого коштовного каменя. Існують різні форми огранювання алмазів. З них найбільш популярні п'ять: кругла, овальна, грушоподібної, "смарагд" (прямокутник із закругленими кутами) і сердечком. ...
  Обручка


  Історія свідчить, що традиція обмінювати обручками йде від старогрецької культури. Кільце як символ єдності душ і любові одягають на безіменний палець, тому що артерія, яка проходить через нього, йде прямо в серце, і стародавні греки називали її «лінією життя». З тих часів життя людей сильно змінилося, але обручки як неодмінний атрибут весільного торжества існують з дохристиянських часів по сьогодні. Тільки якщо деякі народи могли дозволити собі зав'язувати на палець квітку, на знак любові і вірності, то сучасні наречені одягають на палець один одному, як правило, кільця із золота, хоча останнім часом це не є постулатом. Матеріал кілець може бути різним, головне - взаємне почуття, яке воно символізує, і воно обов'язково має подобатися молодятам.

  Ключові теги: Обручка
  Обручки - символ любові і відданості, глибоких і чистих почуттів, випробуваних закоханими. Оригінальні прикраси, створені майстерними ювелірами, вразяти уяву самої вимогливої пари. У каталозі обручок, представленому на нашому сайті, які бажають вступити в шлюб зможуть підібрати ексклюзивні обручки з діамантами, вишукані кільця з білого золота, весільні кільця з жовтого золота, що відрізняються стильним дизайном.
  Обручки - символ кохання.
  Обручки

  Ключові теги: Обручки
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги