Loading


  Ви останнім часом все частіше відчуваєте втому? Після роботи сил вже ні на що не залишається? Вихідні проводите на дивані перед телевізором, не в силах нічого робити? Скільки разів ви думали, що життя проходить повз, все крутиться тільки навколо роботи і вдома. Як вирватися із замкнутого кола? Все у ваших руках!

  У житті повинно бути місце задоволень

  Мова не про випивку чи сигарети! Подумайте, що ви любите робити? А краще напишіть список ваших улюблених занять: подивитися кіно, покататися на велосипеді, піти по магазинах, поговорити по телефону або почитати книгу.

  Я дивуюся, як мало я бачу останнім часом щасливих осіб . На вулицях, в офісах, так скрізь! Чому? Адже за дослідженнями західних психологів суб'єктивне відчуття щастя робить людину більш ініціативним, впевненим у собі, швидше досягають професійних результатів. Результатів для кого, питання вже інший! Але великі корпорації "викидають" на підвищення "рівня щасливе" своїх співробітників просто астрономічні суми.


  настирливий співрозмовник - це різновид енергетичного вампіра, який паразитує на емоціях свого співрозмовника. Така людина не може довго залишатися один, без спілкування. Йому постійно потрібен співрозмовник, якого він фактично тероризує своїми питаннями або монологами.

   Яким чином можна відродити свою інтуїцію?

   

   

  - Довіритися життю. Як вагітна жінка довіряє природному процесу щодо розвитку дитини в утробі, не бачачи її, так само потрібно довірити (без усіляких сумнівів і острахів) своєму жіночому єству формування всіх важливих подій. І тоді вони справді будуть найсприятливішими для вас.

  ЯК СТВОРИТИ ЩАСЛИВУ РОДИНУ
  Кому можна створювати сім'ю

  Який радісний, красивий і закоханий вигляд мають наречені в день свого весілля! Але, на жаль, далеко не у всіх подальше сімейне життя наповнене любов'ю, розумінням і злагодою. Чому так? Про це розмова з психокоректором Людмилою КарелІною.

  - Людмило, який шлюб можна вважати гармонійним?
  - Той, у якому чоловік і дружина довіряють один одному все, зокрема й найдорожче - своє здоров'я і життя. Добрий чоловік не дасть захворіти дружині, навіть якщо вона зробила якусь помилку на фізичному чи психологічному рівні. Так само і дружина чоловікові. Бо якщо в подружжя гармонійні стосунки, вони на підсвідомому рівні весь час один одного оздоровлюють й врівноважують. Про це написано в тибетських трактатах.
  - Кажуть, що чоловік - голова сім'ї, а жінка -шия, куди захоче, туди й поверне.
  - У цьому жарті є частка істини. Бо у створенні сімейної атмосфери домінуюча роль належить жінці.
  - Цікаво, чому?
  Над цим питанням люди ламають голову не одне століття, як і втім, над словом "Любов". Не можна дати вичерпного і повної відповіді на дане питання, але можна німого відкрити суть самого шлюбу.

  Шлюб - союз двох людей. Це така угода між подружжям, при якій в будь-якому випадку буде досягнута вигода обох сторін як матеріальна, так і моральна. Як це не банально, але в світі все пов'язане з грошима, тому часто від шлюбу намагаються отримати матеріальну вигоду. Щоб не бути обдуреним сторони укладають шлюбний контракт, таким чином, підкреслюється любов у відносинах, відкидається в сторону матеріальна вигода однієї з боку.

  Ключові теги: шлюб, весілля,
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги