Loading

  Перша шлюбна ніч, вона повинна бути особливою, такою, що запам'ятовується і в ідеалі першою.
  За різними світовим традиціям, дівчина має залишатися «чистим квіткою» до того, як вийде заміж, але як відомо на практиці ця умова часто виявляється нездійсненним і як не парадоксально іноді з вини майбутнього нареченого. За мусульманським традиціям, наречений може навіть відмовитися від нареченої, якщо вона не зберегла цноту до першої шлюбної ночі. Але в нашому суспільстві це не так актуально, але, так чи інакше, перша шлюбна ніч це особливе дійство, яке просто зобов'язане запам'ятатися на все життя. Якщо це перший статевий досвід у житті, молоді люди часто хвилюються або соромляться, що, звичайно, може зіпсувати перші враження від спільного життя. У цьому випадку, дуже добре, якщо один з партнерів більш досвідчений, тоді він зможе розвіяти тривоги свого партнера. Як запевняють психологи, у здорових людей, сумніви і стиснені швидко проходять, особливо на тлі більш досвідченого партнера. Дуже важливо, щоб перша шлюбна ніч була наповнена духом романтизму, ніжністю і пристрасним сексом, адже саме вона покаже, що ви будете зазнавати під час спільного життя. Існую випадки, коли пари, які не мали статевий зв'язку до весілля, розходилися після першої ночі, через невдоволення одного з подружжя.

  На жаль, в наші дні сенс першої шлюбної ночі вже практично безповоротно втрачено. Найчастіше шлюби здійснюються «по зальоту», що не сприяє створенню дійсно міцною і щасливої родини. Але зараз ми поговоримо не про це.

  Незважаючи на те, що перша шлюбна ніч у молодих вже напевно не перша, але все ж її можна і потрібно відзначити. Адже це перша ніч у вашому житті, коли ви стали офіційними чоловіком і дружиною. Таку ніч варто зробити незабутньою, повної романтики і любові.

  Треба зауважити, що якщо ви хочете провести ніч в пристрасних обіймах другої половини, то до цього треба підготуватися заздалегідь. Підготовкою буде не тільки вибір місця для шлюбної ночі, але й дотримання деяких умов.

  Ключові теги: Шлюбна ніч
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги