Loading
  Весільні сукні (зима)
  Не всі однаково воліють грати весілля літом, хтось в силу обставин, що склалися, а хтось і справді любить зиму і хоче зігріти холодні морози теплим, можна навіть сказати жарким святом любові - а саме весілля.

  Якась різниця в зимовому весіллі і річної весіллі присутній, все ж, особливо критичних питань, які могли б перешкоджати проведенню світлого торжества, нету.

  У зимовому весіллі є своя особлива романтика і шарм, але якщо з рестораном і фотографом питання вирішене, необхідно визначитися, як бути з весільним платтям нареченої. Плечі не оголити, особливо тонка тканина буде не до місця, та й присутня велика ймовірність після банкету відправитися прямо на лікарняний, а не в медовий місяць. Що ж робити? Шукати те саме підходяще весільну сукню!

  Як замовити весільну сукню на ebayЯкось давно я зачіпала тему про те, де краще купувати весільну сукню, існує кілька варіантів:

  - весільний салон;

  - будь-який ринок міста;

  - індивідуальний пошив;

  - ринки Хмельницького та Чернівців;

  Весільні сукні

   
   

   

   

   


  Весільна сукня

  - це не просто одяг, який можна купити, поносити і з жалістю сховати в шафу. Вона є більш близька до ритуалу, таїнства і символізму в житті нареченої. Погодьтесь, навряд чи можна розглядати плаття нареченої зі звичайної позицій - тільки в контексті тих змін у житті, які несе весілля.

   

  Адреса: м. Дніпропетровськ
  Перемога - 6, пр. Героїв, 12.
  Телефон: (067) 565-59-59              (067) 565-59-59     
  Режим роботи: Ми відкриті з 11:00 до 18:00
  Вихідний: понеділок

  Весільні вбрання нареченої


  Секрети весільного плаття
  Одягнути весільну сукню ... Це означає в одну мить змусити світ кружляти навколо вас і завмирати в безмовному захопленні.

  Змінюються часи, вдачі, канони краси і моди ... Незмінним залишається одне - наречена. Незвичайно красива і святкове, центр уваги на весільному торжестві, гордість жениха, мами, родичів, друзів. Це аксіома.
  Від народження мрії до її здійснення шлях довгий і тернистий. Пропозиція руки і серця зроблено і прийнято, час весілля визначено, фантазії про майбутнє весілля, про весільній сукні вже роблять дівчину щасливою. Тепер головна справа нареченої - уміло підібрати цей особливий весільне вбрання. .  Тут починаються питання і сумніви. Сукня? Звичайно ж, саме пишне, саме блискуче, саме біле ... А може, не пишне? А може, і не сукня зовсім? У салонах весільного одягу від різноманітності пропонованих моделей розгубленість нареченої може вирости до загрозливих розмірів. Усі сукні хороші. Яке ж з них ваше? Те, що надягають один раз у житті.

  Що ж, настав час, залишивши емоції, підійти до справи практично і розсудливо, об'єктивно враховуючи всі нюанси і складові майбутнього свята, не випускаючи з фокусу суб'єктивні переваги.
  Почніть вибір весільного наряду з загальних орієнтирів. Наприклад, врахуйте пору року, на яке призначено одруження. Адже від сезону залежить вибір тканини і такі важливі деталі плаття, як довжина рукава і глибина декольте.
  Вінчальну сукню: Прогулянки в часі

  Споконвіку в один з найважливіших днів у своєму житті дівчини з завмиранням серця надягають особливий наряд - вінчальну сукню. Сьогодні все частіше нареченої в різних куточках землі відкладають традиційні національні сукні та вибирають весільну сукню європейського зразка. Не дивно, адже вона має більш динамічний розвиток і багату історію.
  Якою була ця історія? Коли і де вона починалася? Який шлях пройшло у «сьогодні» біле вінчальну сукню?


  Вінчальні сукні: благородна простота
  Європейське плаття, як тип одягу, точніше його прообраз, народилося в Греції. Греки доклали прямокутний шматок матерії до тіла, скріпили на плечах декоративними шпильками - фібулами, вільно прихопили поясом, розправили складки і назвали таку сукню «пеплос» для жінок, «хітон» - для чоловіків.
  Цей було і просто, і геніально, і красиво, і універсально. У пеплос і хітони одягали греки своїх богів, дітей. Самі ж одягалися в такі сукні і в будні і в свята.
  Нареченій-гречанці до дня весілля треба було тільки підібрати більш тонке полотно для сукні, щоб виглядати ще граціозні в м'яко струмуючих складках спадаючого до землі пеплосу. Наречені-аристократки могли дозволити собі пеплос з дорогої білої тканини.
  Любили греки і орнаментальну обробку в наряді. Малюнок орнаменту - геометрично стриманий. У всьому, що б греки не робили, вони керувалися почуттям міри і гармонії.
  Нареченій на голову покладався вінок, чи покривало. У простому і ясному світовідчутті греків віночок зі скромної навколишнього рослинності був могутнім символом. Лавровий вінок до цих пір залишився нагородою переможця. Нареченій в урочистій обстановці надягали на голову вінок з живих квітів.
  Прокат весільного плаття
  Як взяти плаття у весільному салоні напрокат?

  Існує кілька варіантів: купити ..., взяти весільну сукню напрокат у весільному салоні або зшити на замовлення в ательє.

  Не кожна наречена бажає придбати весільну сукню і зберігати його все життя. Адже традиція виходити заміж у бабусиній сукню давно канула в Лету. Тому найпоширеніший варіант, що не кажи, взяти весільну сукню на прокат.
  У кожному місті існує безліч весільних салонів, де можна доглянути весільну сукню на прокат. Швидше за все, доведеться об'їхати чимало місць, перш ніж ви зробите вибір. Але зусилля варті того - адже не кожен день ви виходите заміж. Прикладів безліч платтів, ви нарешті зупиняєтеся на одному. Тепер потрібно оформити договір та призначити дату. У договорі зазначається, на скільки днів ви берете на прокат весільну сукню, який відсоток від загальної вартості ви за нього заплатите. Ставтеся до сукні дбайливо, інакше ви ризикуєте заплатити не тільки за сам прокат весільного плаття, але і штраф за зіпсовану річ, а, можливо, і повністю компенсувати його вартість.

  Звичайно, у варіанті прокату плаття на весілля є певні мінуси, адже до вас напевно його вже хтось надягав. Не кожній жінці це до вподоби. Ви також можете пошити весільну сукню на замовлення в ательє за власним ескізу. У цьому випадку ви точно будете знати, що отримаєте ексклюзивну річ. Правда, пошиття весільного плаття - справа не швидка і дуже трудомістка, та й витрат вимагає чималих.  Весільні сукні, сукні вінчальні


  Весільна мода
  Для нареченої весілля не в радість, якщо весільну сукню не подобається. Адже, мабуть, найважливіше для молодої дівчини - це з'явитися перед гостями в казковому білому весільному платті в образі казкової принцеси.

  Не будь вінчального плаття, чи юні дівчата так пристрасно мріяли б про заміжжя. І, напевно, кожна дівчина уявляє себе в якомусь особливому плаття. Але в яких весільних каталогах, в яких весільних салонах можна знайти плаття своєї мрії?


  Почніть з ...

  Сукні
  Сукні
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги