Loading
    Всі ми можемо вірити, а можемо не вірити у гороскопи і всілякі астрологічні прогнози. Кажуть, що і життя наше повністю залежить від розташування світил на небі, і долею нашої управляють зірки. Астрологи розписують нам прогнози на кожен день, застерігаючи від чогось або, навпаки, обнадежівая. Але хто б міг подумати, що один день у житті людей може зумовити всю їхню подальшу долю? І день цей, можливо, найважливіший в їх житті - коли наречений і наречена пов'язують себе узами Гіменея. Коли ж, якщо не зараз, взятися за справу зірок: завдання-то неабияка - з двох доль сплести одну.
    Астрологи стверджують, що ніщо не має найбільшого значення, ніж правильно обраний день весілля. І вибирати його наречений і наречена повинні виходячи з розташування небесних тіл. Озброївшись їх датами народження і знаками Зодіаку, астрологи детально прорахують найбільш сприятливий день для одруження. Мимохідь відзначимо, що однією тільки дати, звичайно, мало, щоб зробити прогноз на майбутнє сімейне життя. Взагалі, питаннями сумісності пар займається окрема область астрології - резонансна астрологія. Вона допомагає виявити всі нюанси, що впливають на міцність шлюбу, і навіть змінити його шляхом впливу на окремі риси характеру подружжя. Адже на карті неба можна відшукати причини тієї чи іншої поведінки людини і його характеру.
    З давніх часів людство мріяло відкрити завісу невідомості й зазирнути у своє майбутнє. Сьогодні долю людини на найближчий день, рік або навіть на все життя можна дізнатися, переглянувши астрологічний гороскоп.

    Перш за все, визначитеся, хто ж Ви за знаком зодіаку?

    Вони приділяють велику увагу, звичайно ж, сумісності знаків Зодіаку. В астрології взаємини чоловіка і жінки прийнято розділяти на декілька рівнів. Перший - це взаємодія духу і душі двох люблячих коли їх пов'язує насамперед душевна близькість, Другий - земна, чуттєва любов, вдягається у форму фізичного потягу, незрозуміле тяжіння, гармонійне взаємодія двох людей, краса і свято любовних стосунків. Третій - божевільна спопеляюча пристрасть, коли чоловік і жінка можуть навіть не поєднуватися за всіма показниками, але їх притягує один до одного тваринний магнетизм незрозуміло з якої глибини беруться інстинктів. Четвертий - це вища космічна любов, що включає в себе любов до всього живого і живе, прагнення до ідеалу, коли ви творите в душі образ коханого або коханої, наділяючи його або її досконалими якостями.

Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги