Loading

  ваше весілля на носі, а ви ще не знаєте з чого будете пити шампанське???????? тоді ви знайшли те, що  шукали!!! вишукані весільні келихи ручної роботи за доступними цінами, оформлення шампанського, шлюбні свічки, скриньки для грошей та інші не менш важливі дрібнички перетворять ваше весілля на незабутьню казку.

       це стосується не лише мешканців івано-франківська))))

       весільні келихи від 70 грн!!!!!!

       0502167294 

  Обрядовий коровай

   

  Випікаємо весільний коровай в добрих традиціях народного обряду

   

  Сьогодні Ви життя з'єднали, з'єднали руки і серця.
  І на рушник весільний стали, щоб разом йти у майбуття.
  І ми Вам бажаєм у злагоді й мирі вік прожити,
  Дітей щасливими зростити, щоб батька й матір шанували,
  Теплом безмежним зігрівали.
  Щоб все життя було квітуче, фіалки розцвіли пахучі,
  І мрії здійснялись завжди!
  А як холодом колись повіє, незгода стукне у вікно,-
  Нехай серця кохання гріє, і переможе всяке зло.
  Щоб були Ви здорові й дотепні на жарти,
  Горілку щоб пили з маленької кварти,
  Щоб мали в загашнику вина цілу бочку,
  Щоб бузько до літа приніс Вам вже дочку.
  Щоб були Ви гарні, стрункі, а не тлусті,
  Щоб з 10 синів ще знайшли у капусті,
  Щоб хором співали всі діти в колисці,
  Щоб повно було і в кишені і в мисці.
  Щоб вчасно сорока принесла Вам звістку
  про гарного зятя, а потім невістку.
  Веселість у Вас щоб була, як на святі,
  В великій і гарній, у вланій вже хаті.
  Щоб було і щастя і радість в сімейному крузі
  Бажають Вам цього усі Ваші друзі.

  Нехай цей день, як світле свято,
  Увіллється радістю у ваш дім,
  І ваше життя навік прикрасять
  Надія, Щастя і Любов.
  І нехай Любов весняної зоря
  Чи не гасне довгі роки,
  Нехай лише на весіллі буде "Гірко",
  А у вашому житті - ніколи!
  Живіть весело і дружно,
  Майте все. що в житті треба,
  Зберігаючи вогонь любові святої
  До самого весілля золотий!

  Любимым, На каждый деньВ день Святого Валентина,
  Так как праздник это наш,
  Поздравляю и целую
  Много, много, много раз!
  штучне запліднення, дитина, материнство, безпліддя, сімейна пара, сім'я, батьківство, інсемінація, запліднення in vitro, сурогатне материнство
  Штучне запліднення – мрія чи реальність?!

  Напевно багатьом відома казка про царя, який шукав найсолодшу річ у світі. Після тривалих пошуків і смакувань плодів та страв усіх народів світу  він випадково помітив, як спить немовля на руках своєї матері. І в ту мить вельможа зрозумів, що усі його пошуки були даремними – найсолодшим є сон немовляти.

  Весільні привітання
   У день Вашого одруження, Вам подарують багато подарунків, але найцінніший дар Вам піднесло Сонце. Воно подарувало частинку себе - сімейне вогнище. Сонце - джерело життя не тільки людського, а й сімейного. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя, щоб від вітру змін воно тільки сильніше розгоралося, даруючи світло і тепло Вашій родині!

  Дослідження показують, що чоловіки, які кожного ранку на прощання цілують своїх дружин, мають більш високий дохід, ніж ті, хто цього не робить. Чоловіки, які не нехтують цим романтичним ритуалом, вважаються більш старанними, методичними і морально стійкими. Вченим також вдалося з’ясувати, що чоловіки, котрі цілують дружин перед тим, як піти на роботу, живуть в середньому на 5 років довше.

  Організація весілляОрганізація весілля

  Плануєте весілля влітку? Дотримуйтесь наших порад що потрібно зробити, а чого слід уникати для того, щоб святкування пройшло ідеально, на одному диханні.

  Потрібно забезпечити захист від спеки. Незалежно від того, наскільки ви любите сонце, ваші гості в той чи інший спосіб захочуть втекти від спеки. Отож, переконайтеся, що місце на відкритому повітрі має тіні або забезпечується кондиціонуванням повітря (оренда наметів може включати в себе переносні системи кондиціонування повітря). Щоб гості не сиділи потні впродовж всієї церемонії, незадовго до її початку, роздайте холодні рушнички для рук по рядам. Розмістіть декоративні ванночки чи корзинки з пляшками води поряд з місцем, де проходитиме церемонія - а коли розпочнуться танці, поставте воду безпосередньо неподалік. І не забудьте про людей, які будуть обслуговувати весілля. Облаштуйте місце, де вони також зможуть брати прохолоджувальні напої.
  С праздником влюбленных поздравления с Святого ВалентинаС праздником влюбленных поздравления с Святого Валентина
  С праздником влюбленных,
  Поздравить Вас спешу.
  Побольше улыбаться,
  Вас в этот день прошу.

  Ты для меня тумана нежность,
  Ты для меня обман огня,
  И рок и тайна, неизбежность-
  Загадка жизни ты моя!

  Автомобиль:
  Mercedes B-180
  Цвет:
  белый тюнингованый под золото,салон кожаный бело-золотистый.Коврики золотистые с подсветкой.
  Цена:
  100 грн. в час.
  Время использования неограничиное.
  Украшения для автомобиля за счет его владельца.
  Роман.
  Украина,Львов.
  тел. 0974582055
  Фото:


  Обслуживание торжественных собитий автомобилем.

   

  Як відрізнити 3D і псевдо3D

   

  Нижче описаний метод розпізнавання "справжнього" і "псевдо" анагліфного стерео зображення (воно ж - квазістереоізображеніе).
  При цьому треба розуміти, що "справжній" 3D-анагліфів сам по собі є псевдостереоізображеніем. Нижче мова йтиме виключно про якість отриманих анагліфів двома різними шляхами.

   

  Мрії про дитину

   

   

  Планування сім’ї у наш час не є якимось незвичним чи поодиноким випадком. Українці щораз більше схиляються до європейських традицій, коли люди спочатку добре обдумують, а вже потім роблять свій вибір. Вдале сімейне життя дуже залежне від вдалого сімейного планування. Люди, для яких шлюб не є вимушеним кроком, а бажаною подією, які продумали безліч варіантів спільного проживання, мають набагато більше шансів бути щасливими та правильно виховати дітей, ніж ті, хто узаконював свої стосунки лише через те, що так склалася ситуація, як от: незапланована і водночас небажана вагітність, шлюб за розрахунком, вікова потреба та страх залишитися самотнім.
  Сьогодні багато молодих пар живуть удвох, не плануючи дітей протягом багатьох років. Спочатку роблять кар'єру, налагоджують побут. Та і взагалі – коли ще їм користати зі своєї незалежності, як не в молодості? А з сучасними методами контрацепції, проблем із «відтермінуванням» вагітності не виникає.
  Коли людина свідомо вступає у шлюб, вона психологічно готує себе до сімейного життя. Тож у такій сім’ї дитина ніколи не буде зайвою та не створюватиме жодних клопотів. Адже це і є основним призначенням кожної сім’ї: народити і виховати здорових дітей, продовжувачів роду. І як би це не звучало дивно, але планування дитини відіграє важливу роль для батьків і допомагає уникнути багатьох проблем під час вагітності і після пологів.
  Для жінок бажання мати дитину - далеко не містика, тож і з'являється воно не раптово. У дитинстві кожна дівчинка грається із ляльками, повторюючи жести своєї матері. Та й у дівчат-підлітків, на відміну від хлопців, фізичне прагнення зайнятися коханням та отримати нові відчуття з'являється швидше. Доросла жінка хоче народити дитину від коханої людини на доказ своєї вірності і кохання до нього. Багато жінок вважають, що стати справжньою жінкою – це означає стати матір’ю. Як говорить психотерапевт Анні Батлер: «Зрілість жінки полягає у її здатності жити окремо від своєї матері. Мати власну дитину – це означає самій стати матір’ю, тобто, якоюсь мірою, перестати бути дитиною для своєї матері».

  Весільна осінь

   

   

   

  Термін „весільний сезон” цьогоріч втратив свою змістовність, оскільки весільний бум, що охопив країну, перевершив усі сподівання. І Львівщина не є винятком, особливо зараз, коли панує традиційна пора весіль – осінь…

  „Кількість пар цьогоріч справді вражає, особливо якщо порівнювати з минулим роком. Можливо, це пов’язано з тим, що наступний рік – високосний”, – коментує небувалий феномен Ірина Червінка, провідний спеціаліст відділу одружень міського відділу РАГСу. – Станом на 15 вересня вже зареєстровано 3000 пар”.

  Проблему весільних черг обговорюють дуже активно. Відповідно, й шляхи вирішення – найрізноманітніші…

  „Якщо є підстава, підтверджена документально, чому пара не може чекати місяць: чи то народження дитини, чи то вагітність, чи то відрядження, можна оформити шлюб раніше. Також законодавство України дозволяє розписуватись у будь-якому РАГСі України, незалежно від місця прописки. Шлюб можна зареєструвати в іншому місті”.

  У Львові ж звичайна реєстрація у будній день коштує 90 грн. У суботу та неділю – урочиста реєстрація з музичним супроводом, відповідно 145 та 290 грн (подвійна оплата). Обмежено випадки, коли просто ставлять штамп, без церемонії. Виїзний обряд одруження коштуватиме 300 грн.

  „Церемонію проводять українською мовою. Навіть коли одружуються іноземці, які не розуміють української, ми, як державна установа, не маємо права ухилятися від норм. Іноді присутній перекладач”, – розповідає Ірина Червінка. – В трьох залах у вихідні грає жива музика. Є бандуристи і орган, які з дев’ятої години до четвертої проводять усі обряди. Наприклад, якщо пара не хоче бандуристів, ми скеровуємо її у зал, де є орган. Але якщо на органі можна зіграти марш Мендельсона, на бандурі це неможливо, тому на початку йде марш Мендельсона у запису, а решту обряду лунає жива музика”.

  Що повинен знати чоловік про весілля та передвесільні клопоти

  Якщо ви вже зробили вибір майбутньої дружини, і надумали одружуватися, то вам необхідно знати декілька важливих та обов’язкових постулатів весільної підготовки. Отже приводимо нижче перелік 20 важливих постулатів

  1. Пропозиція руки та серця

  Прийнявши рішення зробити пропозицію майбутній дружині, важливо зрозуміти, що це дуже серйозне рішення для обох сторін і його потрібно як слід оформити. Якщо ви бажаєте заощадити на традиції пропозиції руки і серця. То достатньо купити гарний букет квітів і одного вечора , прийшовши на чергове побачення до коханої дівчини, можете промовити важливі та зворушливі слова освідчення. Але якщо ви прийняли рішення підійти до цього питання більш солідно та ґрунтовно, то вам необхідно довідатися який розмір перснів носить ваша наречена і після цього купити в ювелірному магазині заручальну обручку. Самим популярним варіантом вибору обручки є гладкий перстень з одним діамантом. Можна також вибрати перстень з будь-яким каменем, та його оформленням, головне щоб він сподобався нареченій. Адже цей перстень вона буде носити весь час до вашого весілля на знак того, що ви офіційно заручилися, і через деякий час одружитеся.

  2. Заручини

  Раніше процедура заручин була обов’язковою. Наречений в обов’язковому порядку повинен був оголосити про свої наміри батькам нареченої, розповісти їм про своє бачення майбутнього спільного життя і запевнити батьків, що їхня дочка буде в надійних руках. В наші часи все спростилося, але якщо ви маєте бажання проявити пошану до батьків нареченої, то бажано вибрати день для зустрічі, на якій ви повідомите їм свою новину. Під час цієї зустрічі вам необхідно попросити руки їхньої дочки та пообіцяти , що будете любити, поважати і піклуватися про неї.

  3. Парубочий вечір

  Цей захід у наш час кожен наречений розтлумачує на свій розсуд. Такий вечір проводиться в будь-якому форматі, в будь-який час і в будь-якому місці. Одна лише головна умова – відсутність на такій вечірці дівчат. Даний захід слід проводити напередодні весілля, щоб наречений на весіллі був свіжим та відпочившим. Другою умовою є те, щоб під час проведення парубочого вечора не порушувалися морально – етичні норми майбутнього спільного життя.

  4. Підготовка до весілля

  Після того, як ви зробили пропозицію та отримали на неї позитивну відповідь, то слід починати підготовку до майбутнього весілля. Вам не обов’язково чекати подачі заяви у відповідні органи, прийом якої здійснюється за два місяці до офіційної реєстрації. Цього терміну вам явно не вистачить на якісну підготовку всіх міроприємств весільної церемонії. В такій справі слід не поспішати, але найкраще доручити цю справу професіоналам, які постійно займаються організацією та проведенням весільних церемоній, тобто весільному агентству. Співробітники цієї організації мають великий досвід в проведенні таких церемоній і вони швидко вміють вирішувати необхідні проблеми та завдання. До того ж розпорядник на весіллі чітко буде контролювати всі події, і в святковий день вам не доведеться нервуватися та метушитися.

Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги