Loading

  Весільні аксесуари, запршення, торти та подарункові сувеніри від "Gayka"

    - Унікальні елементи декору і весільні аксесуари: запрошення, бонбоньерки, розсадкові кртки, весільні келихи, декоровані пляшки шампанського, свічки для обряду вінчання та запалювання сімейного вогнища, подушечки для кілець, скриньки для грошей та ін

    - Ексклюзивне оформлення пляшок для свят та ювілеїв.  Якщо Вас запросили на весілля - будьте готові до того, що Вам доведеться виголосити промову, заспівати пісню, прочитати вірші - в будь-якому випадку, весільне привітання має бути оригінальним. Традиційно в цей день всі будуть вітати молодят, бажаючи довгого і щасливого спільного життя, взаєморозуміння, мудрості, достатку в будинку і здорових діточок. Весілля - захід, як правило, класичний, і привітання всі приблизно однакові. Як зробити так, що б кожне нове привітання звучало незвично, урочисто, не загубилося серед десятка інших? Ці моменти, як правило, організовує тамада або свідки. Організовуючи такий складний за структурою і відповідальний захід, як весілля, варто врахувати всі моменти, щоб свято пройшло без затримок, урочисто і весело.

  Весільні привітання є дуже важливою частиною застілля, для того, щоб вечір пройшов «на одному диханні», вони повинні бути дотепними, веселими, щирими і, що важливо, не затягнутими. Утримувати увагу кількох десятків людей непросто, тому постарайтеся привітати молодят так, щоб гості не пропустили жодного слова, посміялися і підтримали Вас оплесками.

     Для християн утворення шлюбного союзу можливо тільки в Церкві з благословення єпископа чи священика. Церква своїми священнодіями і молитвами прикликає на наречених благословення Боже.

  Шлюб починається з церковного благословення і продовжується протягом всього життя подружжя. Поєднання двох в одно є чудом, котре відкриває можливість до великого взаємного духовного збагачення. Християнське подружжя – це постійний зв’язок. Дух Святий наділяє християнське подружжя ласкою, щоб вони могли вірно виконувати свої обов’язки і разом служити Богові, заслуговуючи собі на вічне життя.
  Сучасні заручиниВ даний час, на жаль, заручини бувають не такими гарними й урочистими. Зазвичай перед заручинами молодий чоловік знайомить свою обраницю з
  батьками і повідомляє їх про свій намір одружуватися, а в день заручин молоді і їхні сім'ї зустрічаються, щоб офіційно оголосити молодих нареченим і нареченою. Це може відбуватися у вигляді невеликого вечора, на який запрошуються лише найближчі родичі – батьки, брати і сестри. Він проходить в невимушеній атмосфері. Молода людина просить у батьків дівчини руки їхньої дочки, підносить перстень, а батьки благословляють молодих.  Дуже важливо, щоб діти заздалегідь переговорили з батьками на цю тему.

  Заручини по-українськи
   Задовго до сватання відбувалися заручини — звичайно місяців за два-три. молода пара йшла до священника і домовлялися про шлюб. За 40 днів до шлюбу священник виголошував з амвона перші заповіді такого-то парубка і такої-то дівчини. Заповіді повторював тричі, щоб кожний, хто мав якісь претензії до майбутнього подружжя, міг виказати їх священникові. По перших заповідях у сім’ї нареченої проводли заручини за участю батьків і рідних обох — парубка і дівчини.

  Заручини
  ЗаручиниІснує ряд відмінностей між тим, як заручини відбувалися колись і як їх відзначають сьогодні. Але тим не менше суть цього дійства очевидна і зрозуміла. На заручинах молода дівчина і парубок оголошуються нареченим і нареченою, починається безпосередня підготовка до весілля.  Раніше до заручин відносилися серйозніше, ніж зараз. Вважалося, що заручини і спільний клопіт з приводу підготовки до весілля зближують молодих і дозволяють краще пізнати їхнім сім'ям одна одну.

  Заручини здійснюється в ознаменування того, що шлюб відбувається перед обличчям Божим, в Його присутності, по Його всеблагому Промислу та розсуду, коли перед Ним скріпляються взаємні обіцянки вступаючих у шлюб.

  Заручини відбувається після Божественної Літургії. Цим женихові і нареченій вселяється важливість Таїнства шлюбу, підкреслюється, з яким благоговінням і трепетом, з якою душевною чистотою вони повинні приступити до його висновку.
  Коли церковний шлюб мав законної цивільної та юридичною силою, вінчання православних обов'язково відбувалося при поручителів - в народі їх називали дружка, подруж або бояри, а в богослужбових книгах (требниках) - ВОСПРИЄМНИКИ. Поручителі підтверджували своїми підписами акт вінчання в метричній книзі, вони, як правило, добре знали жениха і наречену, доручалися за них. Поручителі брали участь у заручено і вінчання, тобто під час поводження жениха і нареченої навколо аналоя притримували вінці над їх головами.
  Наречений і наречена, тримаючи в руках запалені свічки, що зображають духовне світло таїнства, урочисто входять на середину храму. Їм передує священик з кадильниці, вказуючи цим, що на життєвому шляху вони повинні слідувати по заповідях Господнім, а добрі справи їх будуть, як фіміам, підноситися до Бога Хор зустрічає їх співом псалма 127, в якому пророк-псалмопевец Давид прославляє благословенні Богом подружжя; перед кожним віршем хор співає: "Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі".
  Згідно канонічним правилам, не дозволяється здійснювати вінчання протягом всіх чотирьох постів, в сирну седмицю, Пасхальну седмицю, в період від Різдва Христового до Богоявлення (Святки). За благочестивому звичаю не прийнято здійснювати браки в суботу, а також напередодні двунадесятих, великих і храмових свят, щоб передсвятковий вечір не проходив в галасливому веселії і розвагах. Крім того, в Російській Православній Церкві вінчання не здійснюється по вівторках і четвергах (напередодні пісних днів - середовища і п'ятниці), напередодні і в дні Усікновення глави Іоанна Предтечі (29 августа/11 вересня) і Воздвиження Хреста Господнього (14/27 вересня). Винятки з цих правил можуть бути зроблені по потребі тільки правлячим архієреєм.
  Найчастіше готуються до вінчання спочатку реєструють цивільний шлюб в загсі. Православна Церква вважає цивільний шлюб позбавленим благодаті, але як факт визнає і не вважає його незаконним блудним співжиттям. Тим не менше умови укладення шлюбу з цивільного законодавством і за церковними канонами мають відмінності. Проте не всякий цивільний шлюб може бути освячений в церкві.
  Вінчатись у церкві можна лише один раз. До вінчання у церкві допускаються лише люди охрещені. В українських селах священик попереджає прихожан про вінчання.
  Вінчання
Хмара тегів весілля, Весільні зачіски, Весільні подарунки, Весільні подорожі, Весільні тости, Весільний одяг, веселі тости, Випускний бал, дні народження, жіночий тост, Квіти та дизайн, кейтерінг, короваї, Кортеж, лімузини, Львів, Львівська область, музика, новини, новини весільні, новорічні тости, Організація заходів, поздоровлення на весілля, Прикраси та аксесуари, програма, Ресторани, Салони краси, свадьба, святкові тости, Тамада, тост у віршах, тост-вітання, тости, тости для весілля, тости українською, українські тости, фотограф, фотозйомка, чоловічий тост

Показати усі теги